Načítám Akce

Stavba roku je celostátní a největší prestižní soutěž, která každoročně mapuje úspěchy českých firem, jednotlivců i institucí.

Udělení a představení prestižních titulů Stavba roku je již 31 let nejvýznamnější událostí ve stavitelství a architektuře v České republice. Pořadateli soutěže je Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Svazem podnikatelů ve stavebnictví a Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě.

Nominační večer Stavba roku 2023 se uskutečnil v pondělí 4. září 2023 v Dopravní hale Národního technického muzea v Praze. Slavnostní vyhlášení výsledků, které je tradičně nejprestižnější společenskou události v oboru, proběhne v pátek 24. listopadu 2023 v Rudolfinu v Praze.

Do soutěže bylo přihlášeno 110 staveb, z nichž odborná komise nominovala 38 projektů, včetně projektu „Záchrana kostela svaté Markéty v Jaroměřicích nad Rokytnou, barokní perly Vysočiny.“

 

Soutěž je provázena i hlasováním veřejnosti.

Hlasovat můžete na 88. Záchrana kostela sv. Markéty v Jaroměřicích nad Rokytnou, barokní perly Vysočiny do čtvrtka 23. 11. 2023 do 24:00. Děkujeme a držíme palce.

Název

Přejít nahoru