Kontakty

Římskokatolická farnost Jaroměřice nad Rokytnou
v děkanství moravskobudějovickém, okres Třebíč

IČ: 67006175

číslo účtu: 227291789/0300

 

Adresa:

Poděbradova 551,

675 51 Jaroměřice nad Rokytnou.

Tel.: 568 440 334

 

Farář

P. Mgr. Tomáš Holcner – tel.: 777 83 15 50; tomas.holcner@seznam.cz

 

Pastorační asistent

Mgr. Eva Šplíchalová – tel.: 737 975 487; evasplichal@seznam.cz

 

Redakční rada farního časopisu

Miroslava Prokopová – tel.: 724 510 727; mirka.prokop@seznam.cz

Jan Vlček – tel.: 776 303 384; j-vlcek@centrum.cz

Ivo Resl – tel.: 607 808 609; iiresl@seznam.cz

Mgr. Marie Čermáková Tomanová – tel.: 608 558 266; kremca79@gmail.com

14 komentářů

 1. Anonym napsal:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jsou na faře v Jaroměřicíh určené nějaké „úřední dny“, abych zastihla pana faráře a mohla se s ním domluvit na eventuality týkající se křtu v jeho farnosti, když úředně spadáme do farnosti Horního Újezda. Děkuji za informaci. Černá

 2. Šlápotová napsal:

  Dobrý den,jsem s maminkou /p.Vyskočilová/ přilhášená do Medžugorije,ale stále nejsou bližší informace o odjezdu nebo ceně zájezdu.A dále bych se chtěla zeptat,zda by se mohla ještě přihlásit má 11 dcera?Děkuji za brzké informace.Šlápotová

 3. Věra napsal:

  Dobrý den,
  mám prosbu,jestli by mě někdo mohl poslat meilem fotku pana faráře Jana Kováře,pokud možno s kolárkem,byl u nás jako kaplan a potřebovala bych ji do našich farních stránek – historie farnosti,děkuji moc Věra z Uherčic

 4. mirka napsal:

  Jestli myslíte P. Petra Pilera, tak toho najdete v Moravských Budějovicích na ulici Kosmákova 72 nebo na tel.: 731 402 977

 5. Anonym napsal:

  Mohl bych vás prosím touto formou požádat o kontakt na faráře Petra Pilaře děkuji

 6. Lucie Karafiátová napsal:

  Krásný dobrý den,

  vzhledem k tomu, že nemohu nikde najít žádný kontaktní e-mail, ráda bych se touto netradiční formou informovala o možnosti uspořádání koncertu v prostorách kostela v Jaroměřicích nad Rokytnou. Jaké jsou podmínky? Je možné případně využít místní varhany?

  Plánujeme koncerty duchovní hudby v obcích Jižní Moravy a Vysočiny a hledáme příhodná místa, kde by o koncert byl zájem. Repertoár samozřejmě přizpůsobíme danému období a zajistíme si jeho povolení na biskupství. Termín koncertu je předběžně duben 2013, samozřejmě ve večerních hodinách. Určitě bude veřejně přístupný. Jedná se o brněnské trio Boutique de musique ve složení Markéta Böhmová – soprán, Lucie Karafiátová – mezzosoprán a Zdeněk Šimek – varhany, positiv. Pro představu zasílám alespoň odkaz s live nahrávkou z našeho nedávného koncertu – zde. Myslím, že by koncert mohl být příjemným zpestřením kulturního dění u Vás. Prosím Vás tímto tedy o sdělení podmínek uspořádání koncertu a případného návrhu dne, kdy by i pro Vás mohl být koncert příhodný.

  Předem děkuji za brzkou reakci.

  S pozdravem

  Lucie Karafiátová

  e-mail: lucie.karafiatova@gmail.com

  tel: 723 463 540

 7. Milada Radkovská napsal:

  Dobrý večer, pane faráři,
  moje vnučka Adéla Radkovská, nar. 17.7.2003 byla pokřtěna v kostele v Jaroměřicích n. Rok.. Nyní bydlí v Hodově u Budišova, kde navštěvuje náboženství. Aby mohla přijmout první svaté přijímání, potřebuje potvrzení o křtu.
  Moc Vás prosím, kdybyste mi to potvrzení vystavil a poslal jako přílohu, pokud možno brzy, na moji emailovou adresu. Jakmile syn s vnučkou přijedou ke mně, potvrzení předám.
  Děkuji pěkně za laskavost. Milada Radkovská

 8. mirka napsal:

  Pane Tomšíčku, pokud jste pokřtěn v jaroměřickém kostele, bude záznam v knize pokřtěných, ta je uložena na faře. Číslo telefonu na pana faráře najdete v kontaktech. Pokud by pro vás byl problém přijet do Jaroměřic, můžete komunikovat přes můj e-mail: mirka.prokop@seznam.cz

 9. Jan Tomšíček napsal:

  Dobrý den,

  narodil jsem se v Jaroměřicích nad Rokytnou 8.1.1951. Chtěl bych si sestavit rodinný rodokmen. Prosím o informaci, jakým způsobem lze od Vás informace o mých předcích získat.

  Děkuji předem za Vaši ochotu.

  Jan Tomšíček

 10. mirka napsal:

  Dobrý den,
  P. Kovář emailovou adresu sice má, ale v současné době ji nevyužívá. Pro komunikaci s ním raději využijte telefon.
  M.

 11. Anonym napsal:

  Dobrý den,
  prosím o nějaký emailový kontakt na o. Kováře, pokud je.

  Díky.

  V.

 12. Anonym napsal:

  Musím souhlasit, že předchozí stránky farnosti se mi líbily víc. Aktuality jsou jaksi neaktuální (je konec července a aktuality se týkají června) a navíc mi tu chybí fotogalerie. J.

 13. Anonym napsal:

  Dobrý den,
  stránky byly posledních pár měsíců mimo provoz z časových důvodu administrátora a změny hostingu. Nyní mají stránky administrátora nového a co nevidět bude vše aktuální (dokonce i bez zpoždění).

  Design jsme změnili kvůli redakčnímu systému WordPress a zda takto zůstane se zatím s určitostí říci nedá.

 14. Anonym napsal:

  Dobry den,
  celkem dlouho jiz sleduji vase www stranky a take vas casopis. Posledni dobou mi lae neslo nic otevrit a ted jsem na uplne jinych strankach – ty predchozi byly asi lepsi, nebo jde o zvyk, nevim. Proc jste stranky predelali? Rada bych se take podivala na vas ctrnactidenik, ale zatim asi nic neni, nebo nejde otevrit? Dekuji za info, vase verna navstevnice www a ctenarky ctrnactideniku a Jaromeric :-).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.